Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ExpertTepla

Камінна виставка KOK Austria

KOK Austria 2016

З 20 по 22 січня 2016 року відбулась спеціалізована виставка організована Австрійським союзом виробників кахельної кераміки по тематиці керамічних облицювань та технологій обігріву в австрійському містечку Вельс під назвою KOK Austria.

Щорічно у даній виставці беруть участь представники більш ніж 24 країн світу. Цього року в KOK Austria прийняли участь відомі виробники та наші партнери такі, як фірма Austroflamm (Austria), Hoxter (Чехія), Ortner (Austria), Rath (Austria), Timpex (Чехія), Sommerhuber (Austria) та інші, що представили новинки в пічній та камінній тематиці, які ви вже незабаром зможете побачити серед нашого асортименту!

Зокрема, австрійська компанія - виробник Austroflamm презентувала нові моделі камінних печей, нові текстури облицювань, новий метод подачі кисню в камеру та механізм відкриття дверей.

KOK Austria 2016 Austroflamm

KOK Austria 2016 Austroflamm

Чесько-німецка компанія "Hoxter" продемонструвала ноу-хау в конструктиві відкриття камінних дверцят: створила практичний та елегантний корпус для знімної ручки. Обидва аксесуари виготовлені з нержавіючої сталі. Корпус може монтуватись в стіну чи камінну обудову, що створює неповторний інтер’єр та є зручним в користуванні. Також були представленні нові моделі теплоємних печей, повітряних і водних камінних топок.

KOK Austria 2016 Hoxter

KOK Austria 2016 Hoxter

Чеська компанія "Timpex" - презентувала ряд автоматичних регуляторів повітряних та водяних систем з персональними можливостями програмування для конкретних моделей камінних топок найвідоміших європейських виробників.

<Австрійська компанія "Sommerhuber" виробник сучасної кахельної кераміки презентувала різноманітні текстури та колористику сучасних облицювань, а також продемонструвала можливості технологій обігріву та методів їх застосувань для конструювання камінів.

Такі фірми виробники як "Ortner" та "Rath" презентували різновиди жаростійких пічних сумішей, клеїв та герметиків; пічну систему квік-брік для побудови печей, а також різноманітні акумулюючі маси, які можна використовувати у системі гіпокауст.

KOK Austria 2016 Ortner KOK Austria 2016 Rath

KOK Ausria – це хороша можливість ознайомитись з найпотужнішими виробниками – "акулами" пічної та камінної справи, які щоразу не перестають дивувати виробничими потужностями, розробками та новинками!

З нетерпінням чекаємо на появу нових продуктів на нашому ринку і в українських оселях!