Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ExpertTepla

Дизайнерські каміни "ROCAL" - витвір мистецтва Joana Gaspara!

Rocal Born

Дизайн - як багато понять можна вмістити в це слово: красу, любов, затишок, тепло, неповторність та душевний спокій. Саме такі емоції викликають дизайнерські камінні топки та печі від іспанської фірми "Rocal", які вносять революційний погляд на традиційний обігрів та естетику.

Компанія "Rocal" створена у 1982 році неподалеку від іспанського міста Барселона (Каталонія). Компанія налічує більше 30 років досвіду у створенні камінної продукції, і з кожним роком вносить безліч новинок та створює неповторні форми, які кожного дня радують око тисячі користувачів, які вже обрали для себе цей продукт.

Joan Gaspar

Основним проектантом та митцем у створенні продукції "Rocal" - є відомий іспанський дизайнер Joan Gaspar, який народився у 1966 році. В даний час він має власну дизайнерську студію, викладає в школі EMA в Барселоні.

На запитання чому він займається проектуванням дизайну камінів , він відповідає так: "Камін - це фундаментальна частина інтер’єру, яка служить комфортом проживання при високому рівні взаємодії з користувачем. Ритуал докладання деревини у вогонь є важливим процесом і навіть магічним актом, тому що він призводить до миті, коли клієнт буде насолоджуватись теплом і товариством палаючого вогню".

Rocal VertexJoan Gaspar розпочинаючи співпрацю з іспанським виробником камінних топок і печей "Rocal Manufacturas", чітко визначив спільну мету - створення гарних, але дуже високотехнологічних приладів. Ці каміни викликають емоції навіть, коли перебувають у стадії спокою і не розпалюються; декорують і надають особливого шарму помешканню, але з певною стриманістю та елегантністю. Їх потужність, яка одночасно поєднана з розкішними лініями дизайну , дозволяє отримати неповторну панораму вогню. Це був основний критерії у період творіння продукції "Rocal", який з особливим пристрасним запалом надихав Joanа Gaspara на створення продукції.

Rocal D-8

Продукція компанії "Rocal" вирізняються міцною жаростійкою сталлю, системою вторинного допалу, наявністю можливості підведення повітря з вулиці, та саме основне - високим рівнем ККД, більшим ніж 80%. Не можна також залишити без уваги, з якою легкістю відбувається контроль/керування первинного і вторинного повітря, яке надходить у камеру згорання, і в той самий час, елементи керування надійно приховані, щоб резонансно поєднуватись з дизайном печей. Також завдяки високій ефективності та технологічності камінних топок та печей, скло завжди залишається чистим.

Дизайнерські печі "Rocal" можна не тільки повісити на стіну, але й (опціонально) поставити на ніжки, або використовувати обертальну плиту, яка дозволяє обертати продукт на 360 градусів.

Rocal CityСеред творінь Joanа Gasparа для фірми "Rocal" у нас представлені такі моделі як: City, Drop, Vertex, Born, Oban, D-7, D-8, D-9, D-10. Усі моделі створені, щоб викликати емоції і нікого не залишити байдужим до даного продукту. Деякі мають традиційні лінії, а інші відображають більш сучасні архітектурні концепції. Проте, усі вони демонструють високу технологічність.Rocal Drop

Поринувши у творчий процес, Joan Gaspar відважно поєднує сучасні технології з привабливою формою, бізнес з мистецтвом, функціональність з оригінальністю і постійно шукає нові рішення, які ви незабаром зможете побачити у творіннях камінних топок та печей іспанської фірми "Rocal".

Якщо ви в пошуку оригінальних камінних топок та печей, тоді вам саме до нас.

Розділяйте тепло разом з нами!