Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ExpertTepla

Розумний камін - міф чи реальність?

Гібридні каміни Iwona Pellets

Як часто ми чуємо, що камін – це лише предмет інтер’єру, затишок та краса, але аж ніяк не система опалення?! В наших статтях ми уже говорили про різні види технічних рішень опалення за допомогою камінів, як альтернативи обігріву газом чи електрикою, це такі як: повітряні, акумулятивні чи водяні каміни. Усі вище перелічені технічні рішення використовують деревину - як основний вид палива.

Сьогодні ми б хотіли поговорити з Вами про гібридні каміни, так звані «розумні каміни», які все робитимуть за Вас: дбатимуть про тепло у ваших оселях 7 днів на тиждень; самі будуть розпалюватись перед вашим приходом додому; очищатись після завершення процесу горіння; зможуть використовувати три види палива: брикети, пелети чи дрова. Скажете це міф і такого не буває? Зараз ми доведемо Вам, що «розумні каміни» існують і це насправді не міф, а реальність!

Хочемо презентувати Вам новинку на ринку України – гібридні камінні топки від польського виробника Iwona Pellets, які внесли революційний погляд на традиційний камін та опалення. Компанія започаткувала виробництво у 2011 році і з цього часу здобула шалену популярність на ринку Європи. В чому ж полягає особливість цих «чудо камінів»?!

1. У комбінованому виді палива, яке Ви можете обирати для свого каміну: брикет, пеллети та звичні для вас дрова. Також ви можете обрати вид опалення: повітряний чи водяний. Оскільки Iwona Pellets передбачає 2 лінійки камінних топок з котлової сталі – як для конвекційного так і для водяного опалення, які містять внутрішній ізоляційний матеріал - шамот.

 

Використання пелет дає вам можливість автоматизувати процес опалення каміном, а дрова залишають за Вами, при потребі, право насолоджуватись звиклою для Вас панорамою вогню.

 

2. На відміну від пелетних пічок, камінні топки Iwona Pellets вирізняються великими габаритами скла, розмір якого нічим не поступається звиклим для Вас камінним топкам на дрова.

 

3. Система подачі пелет у камеру згорання зроблена під кутом, що унеможливлює процес загорання вогню в контейнері з пелетами. Оскільки більшість виробників подають пелети перпендикулярно, так званою шнековою системою, що є доволі небезпечно.

4. Камінні топки Iwona Pellets забезпечують т. зв. “систему чистого скла” - за рахунок правильної подачі кисню на скло, відсікаючи вогонь від шиби і таким чином залишаючи її чистою.

5. Камінні топки Iwona Pellets вже навіть у базовій комплектації містять систему автоматики, яка автоматизує процесс розпалки, тобто Ви можете за допомогою смс повідомлення здійснити розпалювання каміну (час розпалювання - 5 хв), визначити певний режим горіння та встановити необхідну Вам температуру.

6. Ви можете запрограмувати камін у різних режимах та температурах на усі 7 днів тижня, комфортно насолоджуюючись автоматичним процессом опалення, розмістивши у кімнатах вашого будинку теплові датчики, які показуватимуть рівень температури.

7. Камінні топки Iwona Pellets автоматично здійснюють процесс очистки каміну на максимально довгий термін: від кожних 8 годин - до одного разу на тиждень.

8. Ви можете обрати контейнер для пелет від min 40 кг (на три дні) до max - 400 кг (30 днів), який автоматизує процес наповнення до одного разу на місяць.

9. Система автоматики працює таким чином, що Ви можете легко програмувати ваш камін: виставляти температуру в камері згорання, регулювати температуру у конвекційній камері (у повітряних камінах) та температуру в акумулятивному баці чи системі, якщо це водяний камін), впливати на процес розводки тепла по будинку, та програмувати час та режими коли Ви бажаєте переходити з одного виду палива на інший – з пелет на дрова чи навпаки.

Якщо Ви ще досі сумніваєтесь, що «розумні каміни» існують, тоді саме час спробувати Iwona Pellets та переконатись на власному досвіді, що камін – це перспективний вклад у тепле майбутнє!

!!! Хочемо попередити, що монтаж таких систем повинні здійснювати лише сертифіковані фахівці, оскільки це Ваша безпека та надійний сон!!!

Розділяйте тепло разом нами!