Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ExpertTepla

Система «LilaTec»– акумуляційний матеріал нового покоління.

There are no translations available.

Сьогодні ми хотіли б звернути Вашу увагу на австрійський акумуляційний матеріал нового покоління – Систему «LilaTec» (Austroflamm), як основний засіб для будівництва акумуляційних камінів та теплоємних печей.

І так, Система «LilaTec» – це комплексне рішення, що складається з окремих пустотілих модульних блоків у поєднанні зі спеціальною сумішшю для заповнення даних пустот.

Система «LilaTec» – була розроблена австрійським виробником камінних топок та печей преміум класу Austroflamm, як універсальний акумуляційний матеріал для побудови теплоємких камінів та систем гіпокауст.

Що таке гіпокауст.

В чому її відмінність від звичайних, звиклих усім шамотних плит та шамотної цегли? Про це ми зараз детально і поговоримо.

Переваги акумуляційної системи «LilaTec» :

1. Ідеальні форми – акумуляційна Система «LilaTec» складається з стандартного комплекту керамзитових пустотілих модульних блоків (44 шт. на палеті), розміром 600х400 мм, з товщиною стінки 70 мм + заповнююча суміш Lilatec Gussmasse (стандартна комплектація 24 мішки по 20 кг). Таке поєднання модульних блоків та суміші забезпечує стабільне і чисте з’єднання, яке оптимально розподіляє та акумулює тепло у конструкції. Саме основне, модульні блоки мають дотримані ідеальні пропорції розміру, що на відміну від шамотних плит, товщина яких 2-3 см, забезпечує легкість монтажу.

2. Легкість монтажу – на відміну від шамотних конструкцій змонтувати акумуляційну Систему «LilaTec» під силу всього лиш одному монтажнику, так як зв’язування блоків відбувається вже за 15 хв, а їх ідеальні форми полегшують даний процес. Нагадуємо, що заливати суміш Lilatec Gussmasse необхідно таким чином, щоб вона заповнювала лише половину модульного блоку та застигала. Після повного застигання можемо знову доливати розчин так, щоб охоплювати стики блоків. Така послідовність забезпечує міцність конструкції.

Акумулятивну Система «LilaTec» можна використовувати також і для будівництва теплоємного каміну з кутовою камінною топкою. Для побудови такої конструкції необхідно лише врахувати фактор наявності опорної балки – перемички над верхньою частиною камінної топки.

3. Оптимальна тепловіддача – на відміну від шамотних плит та цегли Система «LilaTec» не нагрівається більше ніж на 75℃, оскільки основним акумуляційним матеріалом є спеціальний розчин «LilaTec»  Gussmasse, а блоки, що створюють опору конструкції, забирають на себе зайве тепло та забезпечують приємне теплове випромінювання.

4. Не потребують додаткової ізоляції – після завершення монтажу, безпосередньо на акумуляційну систему «LilaTec», можна одразу наносити сітку, як основу під штукатурку, без жодної додаткової ізоляції. Чого не можна сказати про звиклі усім шамоти, об які можна обпектись в моменти сильного нагрівання каміну чи печі. Навіть якщо наносити сітку на шамотну конструкцію, за рік часу роботи каміну буде видно з’єднання шамотних плит, що в свою чергу впливає на дизайн камінної обудови.

5. Хороша теплоакумуляція – акумуляційна Система «LilaTec», масою 120 кг на 1 м2, має дуже хороший показник збереження тепла - 700 Вт на квадратний метр площі.

Ідеально підходить до сучасних умов, забезпечує довгу тепловіддачу акумульованого тепла, збільшуючи площу перерізу камінної обудови відповідно до площі кімнати.

6. Економічність – враховуючи фактор відсутності ізоляційних матеріалів при побудові теплоакумуляційного каміну, загальна вартість конструкції виходить фінансово більш привабливою у порівнянні зі звиклими шамотними конструкціями.

7. Довговічність – акумуляційна Система «LilaTec», у порівнянні з приставними акумуляційними масами і кільцями, вигідно відрізняється відсутністю необхідності подальшого обслуговування. Оскільки димові акумуляційні канали, все одно містять ревізійні отвори для чистки, адже димові гази за рахунок спалювання різної кількості та якості дрів створюють креозитовий налип на внутрішніх стінках маси, які необхідно чистити раз а то й два рази на рік. Залежить від інтенсивності експлуатації камінної топки.

8. Універсальність розчину «LilaTec» Gussemasse – даний розчин добре підходить для створення індивідуальних форм блоків, якщо цього бажає клієнт. Інколи блоки можуть набирати індивідуальні форми з різними текстурами. Для повного застигання форми блоку необхідно 2 тижні, після чого можна приступати до процесу монтажу.

Особливо б хотіли звернути вашу увагу на малу зернистість розчину «LilaTec» Gussemasse - 0-4 мм, та наявність великої консистенції в ньому кисню. Це, в свою чергу, призводить до того, що не можна домішувати суміш до вже розведеного розчину. Необхідно замішувати суміш заново з урахуванням пропорції води, щоб важкі фракції, які входять до складу суміші не падали донизу.

Отже, підсумувавши хочемо наголосити, що акумуляційна Система «LilaTec» надзвичайно зручна і проста у використанні, є доволі довговічною конструкцією, яка не потребує додаткового ревізійного обслуговування та добре поєднується з акумуляційними матеріалами, особливо якщо використовувати повітряні камінні топки преміум класу Austroflamm разом з їх рідними HMS плитами, що кріпляться на бокову поверхню топки. Це в свою чергу забезпечує поступове прогрівання акумуляційних блоків та ще більш лагідне і радіальне випромінювання у приміщення де знаходиться камін.

Отже, обирайте найкращі матеріали преміум класу, оскільки ЯКІСТЬ запорука ДОВГОВІЧНОСТІ, ЕФЕКТИВНОСТІ та ЗАООЩАДЖЕНІ ГРОШЕЙ у майбутньому !

Розділяйте тепло разом з нами!